Co ze spotkaniami on-line?

Jednym z elementów rekolekcji CrossPost jest możliwość spotkań on-line. Dzięki nim można poznać ludzi z całej Polski i podzielić się swoimi wrażeniami z duchowej pracy nad sobą. Jak dołączyć do spotkania?

Spotkania on-line naszych rekolekcji odbywają się w drugą, czwartą i szóstą niedzielę Wielkiego Postu na platformie Zoom. Ze względów technicznych musimy wiedzieć z wyprzedzeniem, ilu będzie uczestników, dlatego w mailu wysłanym tydzień wcześniej zamieszczamy link do formularza zgłoszeniowego na konkretne spotkanie. Jak dostać takiego maila?

Przez ostatni rok spotkania on-line stały się naszą codziennością. Lepiej tak niż w ogóle…

Maile związane z CrossPostem wysyłamy do wszystkich, którzy zarejestrowali się na naszej stronie. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie dostajesz wiadomości, najpierw sprawdź folder “Spam” w swojej skrzynce i dodaj nas do kontaktów. Być może znajdziesz tam już kilka nieodczytanych wiadomości…

Jeżeli w dalszym ciągu ich nie widzisz, napisz do nas! Możesz to zrobić mailem, możesz na FB lub Instagramie lub korzystając z grupy “Młodzi Archidiecezji Krakowskiej“.

Przedyskutowanie sprawy z innymi pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na własne problemy

Do osób, które zgłoszą się na spotkanie, wysyłamy maila kilka godzin przed spotkaniem (pamiętaj, aby sprawdzić skrzynkę). Są w nim dane do logowania na Zoom. Zaczynamy wspólnie, po czym uczestników dzielimy na mniejsze grupy według wieku, aby spotkanie mogło być jak najbardziej owocne.

Dołącz do nas!